دانشگاه اطلس استانبول

دریافت دوره
Enrolled: 0 students
Level: پیشرفته

ساعات کاری

شنبه 9:30 صبح - 5:00 بعد از ظهر
یکشنبه 9:30 صبح - 5:00 بعد از ظهر
دوشنبه 9:30 صبح - 5:00 بعد از ظهر
سه شنبه 9:30 صبح - 5:00 بعد از ظهر
چهارشنبه 9:30 صبح - 5:00 بعد از ظهر
پنج شنبه بسته شده
جمعه بسته شده

دانشگاه اطلس استانبول با آوانگارد اجوکیشن
دانشگاه اطلس استانبول یکی از دانشگاه های خصوصی و بزرگ این شهر است. که دانشجویان می توانند به دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی می توانند در این دانشگاه تحصیل کنند.

اطلاعات اولیه

این دانشگاه یک دانشگاه تازه تاسیس است. و در سال 2018 تاسیس شده است. با توجه به تازه تاسیس بودن این دانشگاه ، رتبه چشمگیری ندارد. ولی با توجه به زمینه و امکاناتی که دارد، در سال های آینده جز بهترین دانشگاه های خصوصی استانبول می باشد.

رتبه بندی دانشگاه ها هر سال با توجه به عوامل مختلف توسط سایت های متفاوت سنجیده می شود. رتبه این دانشگاه در ترکیه 205 است.

نام این دانشگاه طبق نظرسنجی از دانشجویان ، انتخاب شده است. که نشانه ارزش و احترامی است که این دانشگاه به دانشجویان می دهد.

دانشگاه اطلس استانبول
دانشگاه اطلس استانبول

موقعیت مکانی دانشگاه

دانشگاه در منطقه کائیتهانه و در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد. برای رفتن به این دانشگاه می توانید از کشتی فری ، مترو و متروبوس استفاده کنید.

با مترو می توانید از خط M7 (MECIDIYEKOY-MEHMUTBEY) و در ایستگاه KAGITHANE پیاده شوید. و یا با قطار مارمارای در ایستگاه YENIKAPI خط عوض کرده و در خط M2 (YENIKAPI-HACIOSMAN) در ایستگاه MECIDIYEKOY مجدد خط عوض کرده و مجدد در خط M7 در ایستگاه KAGITHANE پیاده شوید.

همچنین با متروبوس از ایستگاه ZENCIRLIKUYU و یا MECIDIYEKOY به سمت KAGITHANE رفته و از آنجا با شاتل های مخصوص دانشگاه ، به دانشگاه بروید.

دانشکده های دانشگاه اطلس

این دانشگاه دارای 5 دانشکده است. دانشکده پزشکی ، دندان پزشکی ، علوم سلامت ، علوم طبیعی و مهندسی و دانشکده علوم اجتماعی و انسانی.

دانشگاه اطلس استانبول
دانشگاه اطلس استانبول

رشته های دانشگاه اطلس

در این دانشگاه رشته هایی مانند : پزشکی ، دندان پزشکی ، علوم تغذیه ، گفتار درمانی ، مامایی ، ارگوتراپی ، پرستاری ، مهندسی کامپیوتر ، زبان و ادبیات انگلیسی ، مترجمی و روانشناسی تدریس می شود.

همچنین رشته های فنی و حرفه ای مانند : سلامت دهان و دندان ، فیزیوتراپی ، خدمات اتاق عمل ، استریل کردن و گندزدایی ، تصویربرداری پزشکی ، تکنولوژی دندان مصنوعی و چشم پزشکی تدریس می شود.

امکانات ویژه دانشگاه

این دانشگاه خصوصی دارای امکانات رفاهی و تفریحی نیز می باشد. در این دانشگاه 2 بیمارستان پزشکی و دندان پزشکی بزرگ وجود دارد. که دارای قدمت بیش از 20 سال هستند. و جز مهمترین مراکز درمانی ارئه دهنده خدمات به دانشجویان و ساکنین می باشند.

دانشجویان پزشکی و دندان پزشکی می توانند در کلینیک ها دوره کارآموزی خود را بگذرانند.

کتابخانه ای بزرگ به مساحت 2500 مترمربع در این دانشگاه وجود دارد. همچنین برای هر رشته نیز کارگاه تخصصی در نظر گرفته شده است.

دانشگاه اطلس استانبول
دانشگاه اطلس استانبول

38 ازمایشگاه با جدیدترین و به روزترین تکونولوژی دنیا ، کلاس های تازه تاسیس و مجهز ، تراس رو به جنگل ، محوطه باز ، سینما تابستانی ، کافه و غذا خوری ، باشگاه و سالن ورزشی ، مراکز تفریحی و بازی داخل دانشگاه از جمله امکانات این دانشگاه هستند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه

مدارک مورد نیاز با توجه به نوع رشته و مقطع متفاوت می باشد. اما مدارک اولیه شامل عکس بیومتریک ، پاسپورت ، ترجمه با مهر تایید نوتر مدرک و ریزنمرات آخرین مقطع می باشند.

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

Please, login to leave a review
دانشگاه اطلس استانبول
Price:
2,000دلار 1,900دلار